Çatlak Onarım

Çatlak Onarım

Çatlak tedavimiz orta molekül sistemiz ile yapılıyor, kopan bağ dokularını kullandığımız yöntem ile hareketlendirme sağlayıp vücudun kendini onarmasını sağlıyoruz. Derideki sarkıkları toparlar ve cilt yüzeyini sıkılaştırır. 30 dakikalık bir işlem süresi mevcuttur. İğne ile yapılmaz vakum yöntemi ile yapılan bir işlemdir. Kanama vs. olmuyor. Çatlak durumu çok ileri durumda değil ise tek seansta %80 başarı oranımız vardır. İşlemden sonra 10 gün deniz ve havuz yok. 10 Gün kızarıklık ve morluk olabilir. 20 Gün sonra mutlaka ara kontrol. Ürün içerikleri kendimize aittir ve kendi içeriklerimizle işlem yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yüz gençleştirme ile yüzdeki sarkmalar, boyundaki sarkmalar, gevşeklikler, kaşların düşmesi, göz kapaklarında sarkmalar ve torbalar ortadan kaldırılır. Dolayısıyla dokular yapılan işlem yaş ve yer çekimiyle operasyon sonrası orijinal yerlerine getirilir.

Yüz gençleştirme işlemi genellikle yenileme gerekmeden uzun yıllar etkisini gösterir.

Sed duis a etiam, fringilla sed et sed justo egestas, magna placerat est elit, aptent justo, sollicitudin minima lectus magna. Euismod venenatis odio, augue ante. Nam est nec vestibulum accumsan dolor magna

Leave a comment