Özge Özel Kimdir?

Hakkımızda

Her kadın güzeldir, ben o güzelliği ortaya çıkartmayı seviyorum.

18 yaşımda dünyaca ünlü kozmetik firması Mac’de çalışmaya başladım. İlk zamanlar kadınlara önerdiğim ürünlerin onlarda yarattığı değişikliği görmek çok hoşuma gidiyordu. Makyajın kişisel görünümümüzdeki gücünü ve önemini gördükçe işimi daha da çok sevdim. Bu hevesle Mac’in verdiği bütün eğitimlere katıldım. Dünyaca ünlü makyaj artistlerinden dersler ve sertifikalar aldım. Bu eğitimlerde; ten rengi, kaş ve göz yapısı, burun, alın orantısı gibi teknik bilgilerin yanı sıra, kişinin katılacağı ortam, nasıl görünmek istediği ve daha birçok detayın önemini en iyi isimlerden öğrendim.

İşimi iyi yapma tutkusu makyaj yapma sevgimle birleşti ve ben kısa süre sonra bu alanda eğitim vermeye başladım. Makyaj yapmamı isteyen bu nedenle randevu alıp sıraya giren insanları görmek, her çalıştığım kişinin tekrar tekrar gelmesi ve çevrelerine önermesi, Hande Yener, Özge Ulusoy ve daha birçok isimle çalışmam  Özge Özel klinik ve güzellik merkezini açmam ve kendi yolumda ilerlemem için bana ışık tuttu.

Makyaj sanatıyla kadınların, daha güzel ve seksi hissetmesini sağlamak, özgüvenlerinin arttığını görmek ve onlara kendi güzelliklerini göstermek benim için bir tutku…Kendime uyguladığmı doğal karışımları aldığım olumlu geri dönüşler sayesinde Soins Organic Markasını kurdum. Şuan tüm dünyada satışta olan Soins Organic ürünleri tamamen doğaldır.

İletişim

Bize Ulaşın

Levent Mah. Yosun Sok. No:20 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL
info@ozgeozel.com.tr
0533 950 45 55

İstanbul

Acıbadem Şube