image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Son Yazılar
Search
 

Özge Özel

Güzellik Koçu

Hakkımızda

Kaş tasarımı ve kalıcı makyajla sektöre adımını atan Özge Özel ve alanında profesyonel ekibi olarak, 2010 yılından bu yana sizlere güzellik ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Benimsediğimiz en önemli şey, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle sizleri memnun etmek ve merkezimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak. Kaş tasarımı ve kaş vitaminiyle başladığımız bu yolculuk, cilt bakımı, epilasyon, incelme, ipek kirpik, saç vitamini gibi hizmetlerle büyüyerek devam etmektedir. Sizler için araştırıyor, en yeni teknolojileri takip ediyor ve merkezimize getiriyoruz. Bu hizmetler dışında, güzellik ve estetisyenlik üzerine eğitimler alan Özge Özel, yurtdışı ağırlıklı olmak üzere her ay workshop’lar düzenliyor.

Bizim için güzellik kadar güven de çok önemli bir kavram. Bu yüzden, yaptırmak istediğiniz işlem hakkındaki sorularınıza samimi ve açık bir şekilde cevap veriyor, güler yüzlü ekibimiz ve sıcak ortamımızla kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

Özge Özel ve ekibi olarak sizlere, her zaman bir güzellik merkezinden çok daha fazlasını sunmak istiyoruz. Bunun için, bahar ve yaz aylarında keyifli bahçemizde çeşitli etkinlik düzenliyor, birlikte meditasyon ve pilates yapıyoruz. Dilerseniz, evcil hayvanlarınızı da yanınızda getirerek merkezimizi daha da renklendirebilirsiniz.

İşini severek yapan bir ekip olarak, her zaman kendimizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışıyoruz. Bizi ziyaret ettiğiniz zaman bunu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Yalnızca güzellik ve bakım için değil, tanışmak ve sohbet etmek için de sizleri merkezimize bekliyoruz.